Aktualności

Artykuł

Zdobądź nowe kwalifikacje i znajdź pracę

Fundacja Rozwoju Kwalifikacji Stella Virium zaprasza osoby pozostające bez pracy do udziału w trzeciej edycji projektu Career Turn, realizowanego we współpracy z UBS.
więcej

Jak wspierać przedsiębiorczość Małopolan?

O strategicznych działaniach na rynku pracy, a także o programach, które wspierają lokalną przedsiębiorczość i poprawiają sytuację Małopolan dyskutowano 17 sierpnia w Tarnowie.
więcej

Trwają konsultacje podstawy programowej kształcenia w zawodach

Do końca września można zgłaszać swoje opinie na temat podstawy programowej kształcenia w zawodach. Zachęcamy pracodawców do wypowiadania się w tej kwestii, bo to właśnie oni wiedzą najlepiej, jakich specjalistów potrzebują i jakie kwalifikacje są dla nich najcenniejsze.
więcej

Rynek pracy dziś i jutro

Rynek pracy dziś i jutro. Małopolska - Europejski Region Przedsiębiorczości 2016 - pod takim tytułem 17 sierpnia w Tarnowie odbędzie się konferencja z udziałem przedstawicieli władz szczebla rządowego i samorządowego, instytucji rynku pracy oraz przedsiębiorców. Podczas spotkania zostanie zaprezentowana oferta wsparcia w zakresie rozwoju przedsiębiorczości, podmiotów rynku pracy i edukacji, a także osób indywidualnych – mieszkańców Małopolski.
więcej

Assessment Centre

13 sierpnia w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Krakowie odbędzie się sesja Assessment Centre, której uczestnicy będą mogli poznać bliżej jedną z metod selekcji kandydatów do pracy.
więcej
Zobacz więcej wiadomości