Aktualności

Artykuł

Polski Produkt Przyszłości

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w XVIII edycji Konkursu "Polski Produkt Przyszłości". Jego celem jest promocja osiągnięć twórców innowacyjnych produktów (wyrobów i technologii), które mają szansę zaistnieć na polskim rynku.
więcej

Kierunek - praca

Fundacja Rozwoju Kwalifikacji Stella Virium zaprasza osoby pozostające bez pracy do udziału w drugiej edycji projektu Career Turn, realizowanego we współpracy z UBS Service Centre Poland Sp. z o.o. Celem projektu jest przygotowanie osób bezrobotnych do podjęcia pracy na stanowisku pracownik biurowy w dużych krakowskich firmach z sektora usług wspólnych.
więcej

Zdobądź tytuł Mikroprzedsiębiorcy Roku 2015!

Ruszyła kolejna edycja konkursu Mikroprzedsiębiorca Roku. Już po raz jedenasty zostaną wręczone nagrody najlepszym polskim mikrofirmom. W tym roku w konkursie uruchomiono nową kategorię: MŁODY BIZNES, stworzoną specjalnie dla młodych przedsiębiorców.
więcej

Płatne staże dla absolwentów

Ruszył konkurs Ministerstwa Skarbu Państwa Budujemy wartość polskiej gospodarki. Pracuj dla nas! Do wygrania – płatne staże w spółkach Skarbu Państwa. Tylko do 31 marca absolwenci uczelni, którzy obronili prace dyplomowe w 2014 roku, mogą zgłaszać się do konkursu.
więcej

Spotkanie koordynacyjne doradców zawodowych

Małopolskie Partnerstwo na rzecz Kształcenia Ustawicznego zaprasza doradców zawodowych oraz koordynatorów Wewnątrzszkolnego Systemu Doradztwa Zawodowego z Małopolski na trzecie z kolei spotkanie koordynacyjne, które odbędzie się 26 marca w godz. 10.30 – 15.30 w ramach Festiwalu Zawodów w Małopolsce 2015.
więcej
Zobacz więcej wiadomości