Aktualności

Artykuł

IV wizyta studyjna w MPKU

Od 15 do 17 grudnia gościli w Krakowie przedstawiciele województwa wielkopolskiego. Przyglądali się z bliska efektom pracy Małopolskiego Partnerstwa na rzecz Kształcenia Ustawicznego oraz zbierali opinie na temat współpracy instytucji rynku pracy, edukacji i szkoleń na rzecz rozwoju i promocji uczenia się przez całe życie w regionie.
więcej

Doradcy testują narzędzie do identyfikacji efektów uczenia się

9 i 10 grudnia odbyło się w Tarnowie drugie seminarium dla doradców zawodowych, poświęcone metodzie i narzędziu do identyfikowania i dokumentowania efektów uczenia się, które są testowane w ramach pilotażu wybranych elementów zintegrowanego systemu kwalifikacji. Podczas seminarium doradcy zawodowi współpracujący w tym zakresie z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Krakowie dzielili się doświadczeniami z prowadzonych wywiadów, testujących  metodę i narzędzie.
więcej

Eksperci oko w oko z Partnerami zgłaszającymi kwalifikacje

Spotkanie ekspertów opisujących kwalifikacje z Podmiotami występującymi o opracowanie nowej kwalifikacji w ramach pilotażu Zintegrowanego Rejestru Kwalifikacji odbyło się 12 grudnia w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Krakowie.
więcej

Konkurs na fotoreportaż

Jesteście uczniami gimnazjów lub szkół ponadgimnazjalnych z Małopolski? Macie zdolność wyszukiwania ciekawych historii i bystre oko? Lubicie fotografować? Jeżeli tak, weźcie udział w konkursie, dzięki któremu będziecie mogli rozwinąć swój talent reportażysty. Na prace czekamy do 13 lutego 2015 roku.
więcej

Konkurs na komiks

Uwaga uczniowie klas 4-6 szkół podstawowych z Małopolski! Lubicie opowiadać historie? Macie zacięcie plastyczne? Jeżeli tak, zapraszamy Was do udziału w konkursie, który pokaże całemu światu Wasze uzdolnienia artystyczne. Na prace czekamy do 13 lutego 2015 roku, macie więc dużo czasu, żeby wymyślić coś naprawdę wystrzałowego.
więcej
Zobacz więcej wiadomości