Aktualności

Artykuł

Skorzystaj z Programu Gwarancje dla Młodzieży

Zachęcamy do odwiedzenia strony gdm.praca.gov.pl, gdzie można znaleźć informacje na temat oferty dla młodych oraz inicjatyw realizowanych i finansowanych z różnych programów.
więcej

Identyfikacja i dokumentowanie efektów uczenia się - seminarium

Doradców wspierających osoby w procesie walidacji, w tym doradców zawodowych, specjalistów ds. rozwoju zawodowego, pracowników działów HR i pracowników instytucji szkoleniowych zapraszamy do udziału w seminarium dotyczącym wytycznych oraz metody identyfikacji i dokumentowania efektów uczenia, które odbędzie się w Tarnowie w dniach 6-8 maja (I część) oraz 28-29 maja (II część).
więcej

Małopolski Lider Przedsiębiorczości Społecznej 2015

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie zaprasza do udziału w konkursie Małopolski Lider Przedsiębiorczości Społecznej 2015. Jego celem jest promocja organizacji pozarządowych, spółdzielni, spółek non profit, które swoje cele społeczne realizują m.in. dzięki działalności gospodarczej. W konkursie nagradzane są też samorządy oraz „tradycyjny” biznes, który wspiera przedsięwzięcia społeczne.
więcej

O sektorowych ramach kwalifikacji w Krakowie

28 kwietnia zapraszamy Partnerów Małopolskiego Partnerstwa na rzecz Kształcenia Ustawicznego do udziału w spotkaniu, podczas którego przedstawiciele Instytutu Badań Edukacyjnych zaprezentują sektorowe ramy kwalifikacji w kontekście założeń do ustawy o zintegrowanym systemie kwalifikacji.
więcej

Seminarium na temat Polskiej Ramy Kwalifikacji w Myślenicach

Doradców szkolnych i zawodowych, nauczycieli, pracowników biur karier i działów HR, a także przedstawicieli urzędów pracy zapraszamy na dwudniowe seminarium dotyczące zmian w edukacji i na rynku pracy, związanych z funkcjonowaniem Polskiej Ramy Kwalifikacji. Wydarzenie obędzie się 23 i 24 kwietnia w Myślenicach.
więcej
Zobacz więcej wiadomości