Aktualności

Artykuł

Obradowało Małopolskie Partnerstwo na rzecz Kształcenia Ustawicznego

19 listopada już po raz dziesiąty Partnerzy Małopolskiego Partnerstwa na rzecz Kształcenia Ustawicznego (MPKU) zebrali się na posiedzeniu Rady Programowej. Przypomnijmy, że członkami tego najważniejszego ciała opiniodawczego MPKU są przedstawiciele instytucji koordynujących prace w pięciu obszarach tematycznych, którymi zajmuje się Partnerstwo. 
więcej

Narzędzia wspierania kształcenia osób dorosłych w latach 2014-2020

Rekomendacje dotyczące narzędzi wspierania kształcenia osób dorosłych w latach 2014-2020 - pod takim tytułem 14 listopada w sali obrad Sejmiku Województwa Małopolskiego odbyło się spotkanie z instytucjami regionalnymi, wdrażającymi Europejski Fundusz Społeczny.
więcej

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 2014

Bo przedsiębiorczość ma wiele twarzy - pod takim hasłem od 17 do 23 listopada odbędzie się piąta edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Małopolsce.
więcej

Walne Zgromadzenie MPKU

Partnerów Małopolskiego Partnerstwa na rzecz Kształcenia Ustawicznego zapraszamy do udziału w XII Walnym Zgromadzeniu MPKU, które odbędzie się 19 listopada w godz. 14.00 – 16.00 w hotelu Holiday Inn Kraków City Center, ul. Wielopole 4-8 (sala balowa Degas).
więcej

Graj w Chłopską Ekonomię Społeczną! Zostań społecznym przedsiębiorcą!

20 listopada Małopolski Instytut Kultury zaprasza na warsztaty z ekonomicznej gry symulacyjnej Chłopska Ekonomia Społeczna. Wydarzenie odbędzie się w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości 2014.
więcej
Zobacz więcej wiadomości