Aktualności

Artykuł

O Polskiej Ramie Kwalifikacji w Małopolsce

Na październik zaplanowane są kolejne małopolskie konferencje poświęcone Polskiej Ramie Kwalifikacji. 8 października zapraszamy do Gorlic, a 22 października - do Oświęcimia. 
więcej

Włącz się w Ogólnopolski Tydzień Kariery 2014!

Od 20 do 25 października potrwa VI edycja Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery. Jak co roku Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, regionalny koordynator wydarzenia, zaprasza instytucje do włączenia się w małopolskie obchody tego święta poradnictwa edukacyjno – zawodowego. Tegoroczne hasło OTK brzmi: Jak zaprzyjaźnić się z rynkiem pracy?
więcej

Spotkanie koordynacyjne doradców zawodowych

Doradców zawodowych i koordynatorów Wewnątrzszkolnego Systemu Doradztwa Zawodowego w Małopolsce zapraszamy na spotkanie koordynacyjne, które odbędzie się 11 września w godz. 11.00-14.00 w siedzibie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie. Podczas spotkania zostaną zaprezentowane wytyczne programu „Małopolskie Gwarancje dla Młodzieży”, a także przyszłoroczne wydarzenia odnoszące się do wyborów edukacyjnych uczniów małopolskich szkół.
więcej

Małopolska szkoła z pasją

Do 31 października przyjmowane są zgłoszenia do III edycji konkursu „Małopolska szkoła z pasją”. Zostaną w nim wyróżnione szkoły, które są szczególnie aktywne w obszarze innowacji edukacyjnych i alternatywnych form uczenia, angażują się w działania na rzecz aktywizacji środowisk szkolnych oraz lokalnych, a także wspierają rozwój pasji i talentów uczniów.
więcej

Seminarium „Moja firma w Europie”

Funkcjonowanie w warunkach otwartego rynku europejskiego wymaga pozyskania niezbędnych informacji, a także funduszy. Aby pomóc lokalnym firmom w pierwszych krokach na arenie międzynarodowej Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie organizuje spotkanie, podczas którego przedsiębiorcy będą mogli dowiedzieć się, na jakie wsparcie publiczne mogą liczyć.
więcej
Zobacz więcej wiadomości