Aktualności

Artykuł

Walidacja kwalifikacji: operator obrabiarek CNC i trener zarządzania

Ruszył pilotaż walidacji dla dwóch kwalifikacji – operator obrabiarek CNC i trener zarządzania. 18 i 19 lutego odbyło się w Tarnowie seminarium poświęcone zasadom prowadzenia procesu identyfikacji i dokumentowania efektów uczenia się dla kadry zaangażowanej w pilotaż.
więcej

II Małopolski Kongres Kobiet

Kobiece perspektywy - pod takim hasłem 7 marca odbędzie się II Małopolski Kongres Kobiet. Zapraszamy do Centrum Kongresowego ICE w Krakowie.
więcej

O edukacji i rynku pracy w Nowym Targu

5 marca zapraszamy do Nowego Targu na konferencję pt. Polska Rama Kwalifikacji - zmiana dla edukacji i rynku pracy. Wydarzenie zamyka cykl organizowany w całej Małopolsce przez Instytut Badań Edukacyjnych. Jeżeli pracujesz w powiatowym urzędzie pracy, szkole, placówce oświatowej, instytucji edukacyjnej, na uczelni lub jesteś specjalistą ds. szkoleń i rynku pracy, musisz tam być!
więcej

Głosuj na „Edukacyjną Gminę Małopolski 2014"!

Do 11 marca możesz wybrać najciekawsze przedsięwzięcia edukacyjne w Małopolsce. Nie zwlekaj i sam zdecyduj, kto otrzyma tytuł „Edukacyjnej Gminy Małopolski 2014”! Na swojego faworyta głosuj tutaj.
więcej

MPKU w perspektywie 2020 roku

Co nas czeka w przyszłości w obszarze uczenia się dorosłych? Na to oraz wiele innych pytań starali się odpowiedzieć przedstawiciele Małopolskiego Partnerstwa na rzecz Kształcenia Ustawicznego, którzy gościli 12 lutego w Centrum Pedagogiki i Psychologii Politechniki Krakowskiej.
więcej
Zobacz więcej wiadomości