Aktualności

Artykuł

Ogólnopolski Tydzień Kariery 2014

Już od poniedziałku 20 października zapraszamy na IV Ogólnopolski Tydzień Kariery w Małopolsce. Tegoroczne wydarzenie, organizowane pod hasłem Jak zaprzyjaźnić się z rynkiem pracy, potrwa do 26 października. Zobacz harmonogram.
więcej

Polska Rama Kwalifikacji - zmiana dla edukacji i rynku pracy

Przedstawicieli powiatowych urzędów pracy, szkół i placówek oświatowych, uczelni, instytucji edukacyjnych, specjalistów ds. szkoleń i rynku pracy zapraszamy na konferencje z cyklu Polska Rama Kwalifikacji - zmiana dla edukacji i rynku pracy. Najbliższe odbędą się w Oświęcimiu, Nowym Sączu i Zakopanem.
więcej

Zmieniamy oblicze edukacji

Przełamywanie schematów myślowych, podstawy improwizacji jazzowej, warsztaty kulinarne czy pokazy układania bukietów - Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego SA wraz z Partnerami serdecznie zapraszają do udziału w II edycji Targów Edukacji Nowoczesnej (TEN 2014), które odbędą się 21 października w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie. Początek o godz. 10.00.
więcej

XI Targi Pracy Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie

Zespół Akademickiego Centrum Kariery UEK zaprasza na XI TARGI PRACY Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, które odbędą się 23 października w godz. 10.00 – 16.00 w pawilonie dydaktyczno – sportowym przy ul. Rakowickiej 27.
więcej

Targi Pracy „Świadomie do celu – edycja III”

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie, w imieniu swoim i Prezydenta Miasta, serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców Krakowa na Targi Pracy pn. „Świadomie do celu – edycja III”, które odbędą się 22 października w godz. 10.00 – 14.00 w Kraków Arenie przy ul. Stanisława Lema 7.
więcej
Zobacz więcej wiadomości