Aktualności

Artykuł

Tydzień Jakości Kształcenia na UJ

Uniwersytet Jagielloński właśnie rozpoczął IV edycję Tygodnia Jakości Kształcenia. Tym razem to ponad pięćdziesiąt wydarzeń: warsztatów, szkoleń, wykładów, czy paneli dyskusyjnych przeznaczonych nie tylko dla pracowników i studentów uczelni, ale również dla jej absolwentów.
więcej

Efektywny rozwój firmy

Jak budować przewagę na mocno konkurencyjnym rynku? Co zrobić, by relacje były siłą napędową dla naszej organizacji? Gdzie szukać inspiracji, które sprawdzą się w naszym otoczeniu? Jak wykreować własną markę, by stała się ona rozpoznawalna i atrakcyjna dla innych?
więcej

Polacy stali się optymistami?

Jak pokazują wyniki tegorocznej edycji badania "Diagnoza Społeczna" większość wskaźników warunków i jakości życia Polaków podniosła się do poziomu najwyższego od 1991 roku.
więcej

Chłopska Szkoła Biznesu w Katowicach

Małopolski Instytut Kultury zaprasza na bezpłatne szkolenie z prowadzenia warsztatów z wykorzystaniem ekonomicznej gry symulacyjnej "Chłopska Szkoła Biznesu", która jest sprawdzonym narzędziem integracyjnym i aktywizującym grupy od 12 do 30 osób. Szkolenie odbędzie się 10 grudnia o godz. 11.00 w Centrum biurowo-szkoleniowym "Moniuszki 7" przy ul. Moniuszki  7 w Katowicach i potrwa ok. 3,5 godziny.
więcej

Nowość na UJ

Uniwersytet Jagielloński uruchomił Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości, miejsce dla młodych, przedsiębiorczych, poszukujących sposobu na realizację swoich pomysłów osób.
więcej
Zobacz więcej wiadomości