AKTUALNOŚCI

Zdobądź nasz bilet i szansę na bony szkoleniowe!

Zdobądź nasz bilet i szansę na bony szkoleniowe!

Od 1 do 11 czerwca możesz otrzymać bilet na Bilans Kariery i szansę uzyskania nawet 87% dofinansowania (w formie bonów szkoleniowych) na szkolenie językowe lub komputerowe oraz kurs prawa jazdy. Uruchamiamy trzecią w 2017 roku rekrutację zamkniętą dla osób w wieku 18-25 lat.

Czytaj dalej
Znamy harmonogram VII Małopolskiego Dnia Uczenia się

Znamy harmonogram VII Małopolskiego Dnia Uczenia się

Od 8 do 10 czerwca zapraszamy na bezpłatne konsultacje, szkolenia, warsztaty, gry i webinaria (harmonogram poniżej). To wszystko znajdzie się w ofercie VII Małopolskiego Dnia Uczenia się, organizowanego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie wspólnie z Partnerami.

Czytaj dalej

Rusza Małopolski Festiwal Programowania

Warsztaty z programowania czy pokazy robotyki to tylko niektóre z atrakcji rozpoczynającego się 27 maja 2017 r. I Małopolskiego Festiwalu Programowania.

Czytaj dalej

O Bilansie Kariery podczas Forum Dyrektorów Publicznych Bibliotek Samorządowych z Małopolski

Bilans Kariery i możliwości dostępne w ramach projektu "Kierunek Kariera", realizowanego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, to jeden z tematów środowego Forum Dyrektorów Publicznych Bibliotek Samorządowych Województwa Małopolskiego.

Czytaj dalej

O wsparciu dla młodych i Bilansie Kariery w Ostrowie

Projekty wspierające młodych Małopolan na rynku pracy, Bilans Kariery, bony szkoleniowe - to główne kwestie, jakie interesowały odwiedzających stoisko WUP w Krakowie w Ostrowie.

Czytaj dalej

Dni Otwarte Funduszy Europejskich: Bądźcie z nami w Ostrowie!

Chcesz otrzymać szansę na bony szkoleniowe czy staż? Weź udział w zawodach rowerowych, pikniku rodzinnym w Ostrowie i dowiedz się więcej o możliwościach, jakie dają Fundusze Europejskie.

Czytaj dalej

Strefa wiedzy

Barometr zawodów

„Barometr zawodów” to jednoroczna prognoza zapotrzebowania na pracowników w poszczególnych powiatach. Badanie pokazuje, w jakich zawodach będą mniejsze, a w jakich większe szanse na pracę w nadchodzącym roku.

Informacje o zawodach

Informacja o sytuacji na rynku pracy w 72 zawodach, zebrana m.in. na podstawie Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności, "Badania losów absolwentów szkół zawodowych", badań GUS i zasobów powiatowych urzędów pracy.

Warto przeczytać

raport

„III Raport z realizacji polityki uczenia się przez całe życie w Małopolsce 2009”

Zobacz raport
raport

„II Raport z realizacji polityki uczenia się przez całe życie w Małopolsce 2009”

Zobacz raport