AKTUALNOŚCI

Pokaż się! Dołącz do Dni Otwartych Funduszy Europejskich

W tym roku po raz 4. zostaną zorganizowane Dni Otwarte Funduszy Europejskich. Już dziś zachęcamy do udziału w akcji beneficjentów Funduszy Europejskich, którzy zrealizowali ciekawe projekty.

Czytaj dalej

Ruszają konsultacje społeczne nowego regulaminu Budżetu Obywatelskiego Małopolski

W piątek, 17 lutego br., rozpoczną się konsultacje społeczne dotyczące projektu nowego Regulaminu Budżetu Obywatelskiego Małopolski. W 2017 r. na realizację zadań zgłoszonych przez mieszkańców regionu zostanie przeznaczonych 8 mln zł.

Czytaj dalej

Zostaw swój 1% w Małopolsce!

Trwa okres składania rocznych zeznań podatkowych (PIT). Do 2 maja 2017 r., wypełniając PIT, można przekazać 1% podatku dochodowego na rzecz wybranej organizacji pożytku publicznego funkcjonującej w Małopolsce.

Czytaj dalej

Nie zwlekaj! Otrzymaj szansę na bon stażowy

Masz pracodawcę, u którego chciałbyś odbyć staż? Zgłoś się do Powiatowego Urzędu Pracy w Bochni po bony stażowe dostępne w projekcie "Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie bocheńskim III".

Czytaj dalej

Zwiększają swoje szanse na rynku pracy

LGD Korona Sądecka realizuje projekt "Korona Sądecka na rzecz zatrudnienia osób młodych", dzięki któremu wsparcie otrzyma 160 Małopolan.

Czytaj dalej

Dowiedz się, dlaczego warto współpracować ze szkołami zawodowymi

Dzisiaj, 6 lutego 2017 r., odbędzie się pierwsze webinarium będące elementem projektu EU Talent, którego działania w Polsce koordynuje Forum Odpowiedzialnego Biznesu (FOB).

Czytaj dalej

Strefa wiedzy

Barometr zawodów

„Barometr zawodów” to jednoroczna prognoza zapotrzebowania na pracowników w poszczególnych powiatach. Badanie pokazuje, w jakich zawodach będą mniejsze, a w jakich większe szanse na pracę w nadchodzącym roku.

Informacje o zawodach

Informacja o sytuacji na rynku pracy w 72 zawodach, zebrana m.in. na podstawie Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności, "Badania losów absolwentów szkół zawodowych", badań GUS i zasobów powiatowych urzędów pracy.

Warto przeczytać

raport

„III Raport z realizacji polityki uczenia się przez całe życie w Małopolsce 2009”

Zobacz raport
raport

„II Raport z realizacji polityki uczenia się przez całe życie w Małopolsce 2009”

Zobacz raport