AKTUALNOŚCI

Kolejny Festiwal Zawodów za nami!

Jak co roku, tak i teraz, w dniach od 23 do 25 marca 2017 r.,  doradcy zawodowi z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Krakowie przygotowali wiele wydarzeń skierowanych do młodzieży, jak i doradców zawodowych w ramach Festiwalu Zawodów w Małopolsce.

Czytaj dalej

Dołącz do Dni Otwartych Funduszy Europejskich!

Otrzymałeś wsparcie z Funduszy Europejskich i zrealizowałeś ciekawy projekt? Pokaż się podczas Dni Otwartych Funduszy Europejskich! Właśnie rozpoczął się nabór atrakcji.

Czytaj dalej
Materiały z seminarium dla instytucji szkoleniowych

Materiały z seminarium dla instytucji szkoleniowych

Wszystkich uczestników oraz osoby zainteresowane zapraszamy do pobrania materiałów ze spotkania instytucji szkoleniowych, które odbyło się podczas Festiwalu Zawodów.

Czytaj dalej

Trwa Festiwal Zawodów

Pokazy barmańskie, mody, robotyki czy mechaniki samochodowej - to tylko niektóre z atrakcji, które można zobaczyć podczas odbywającego się właśnie Festiwalu Zawodów w Małopolsce. 

Czytaj dalej

Pomóż młodym na rynku pracy

Daj szansę osobom młodym na małopolskim rynku pracy. Przygotuj projekt i otrzymaj dotację na jego realizację. Chcesz dowiedzieć się, jak to zrobić? Weź udział w spotkaniu informacyjnym w Wadowicach.

Czytaj dalej

O wsparciu dla przedsiębiorców i ich pracowników w Tarnowie

22 marca rozpoczęły się konsultacje Regionalnego Planu Działań na rzecz Zatrudnienia na rok 2017. Z mikro i małymi przedsiębiorcami oraz osobami samozatrudnionymi rozmawiano w Tarnowie o dostępnych możliwościach rozwoju firm, w tym podnoszeniu kwalifikacji przez pracowników.

Czytaj dalej

Centrum Zapewniania Jakości Kształcenia

Centrum Zapewniania Jakości Kształcenia dba o odpowiednią jakość szkoleń w regionie w oparciu o Małopolskie Standardy Usług Edukacyjno–Szkoleniowych. Wspiera również instytucje szkoleniowe zainteresowane podnoszeniem jakości swoich usług.

Tablica ogłoszeń