AKTUALNOŚCI

Znamy harmonogram VII Małopolskiego Dnia Uczenia się

Znamy harmonogram VII Małopolskiego Dnia Uczenia się

Od 8 do 10 czerwca zapraszamy na bezpłatne konsultacje, szkolenia, warsztaty, gry i webinaria (harmonogram poniżej). To wszystko znajdzie się w ofercie VII Małopolskiego Dnia Uczenia się, organizowanego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie wspólnie z Partnerami.

Czytaj dalej

Rusza Małopolski Festiwal Programowania

Warsztaty z programowania czy pokazy robotyki to tylko niektóre z atrakcji rozpoczynającego się 27 maja 2017 r. I Małopolskiego Festiwalu Programowania.

Czytaj dalej

O Bilansie Kariery podczas Forum Dyrektorów Publicznych Bibliotek Samorządowych z Małopolski

Bilans Kariery i możliwości dostępne w ramach projektu "Kierunek Kariera", realizowanego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, to jeden z tematów środowego Forum Dyrektorów Publicznych Bibliotek Samorządowych Województwa Małopolskiego.

Czytaj dalej

Rozwijamy MSUES

25 maja 2017 r. Rada Programowa Małopolskiego Partnerstwa na rzecz Kształcenia Ustawicznego głosowała nad projektem aktualizacji Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno-Szkoleniowych (MSUES).

Czytaj dalej

Dni Otwarte Funduszy Europejskich: Bądźcie z nami w Ostrowie!

Chcesz otrzymać szansę na bony szkoleniowe czy staż? Weź udział w zawodach rowerowych, pikniku rodzinnym w Ostrowie i dowiedz się więcej o możliwościach, jakie dają Fundusze Europejskie.

Czytaj dalej

Plebiscyt na najciekawszy projekt Dni Otwartych Funduszy Europejskich rozstrzygnięty

Ministerstwo Rozwoju wyróżniło 60 projektów w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Zostaną one zaprezentowane w mediach - telewizji i radiu.

Czytaj dalej

Centrum Zapewniania Jakości Kształcenia

Centrum Zapewniania Jakości Kształcenia dba o odpowiednią jakość szkoleń w regionie w oparciu o Małopolskie Standardy Usług Edukacyjno–Szkoleniowych. Wspiera również instytucje szkoleniowe zainteresowane podnoszeniem jakości swoich usług.

Tablica ogłoszeń