AKTUALNOŚCI

Jakość szkoleń i doradztwa – wspólna sprawa samorządu i biznesu

Jakość szkoleń i doradztwa – wspólna sprawa samorządu i biznesu

Już w najbliższy piątek w Krakowie odbędzie się debata nad międzynarodowymi standardami zawodu konsultanta zarządzania. Jednym z tematów poruszanych przez uczestników dyskusji będą Małopolskie Standardy Usług Edukacyjno-Szkoleniowych, obejmujące swoim zasięgiem również usługi doradcze.

Czytaj dalej
9. Ogólnopolski Tydzień Kariery - zaproszenie dla instytucji

9. Ogólnopolski Tydzień Kariery - zaproszenie dla instytucji

Serdecznie zapraszamy do włączenia się w organizację 9. Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery (OTK), który tym razem odbywa się pod hasłem "Ja na rynku pracy: moje talenty i moje kompetencje". Na zgłoszenia czekamy do 2 października.

Czytaj dalej

Materiały ze spotkania instytucji szkoleniowych

Zachęcamy do zapoznania się z materiałami ze spotkania "Podmiotowy System Finansowania oraz Baza Usług Rozwojowych zasady funkcjonowania i korzyści", które 8 września zostało zorganizowane przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.

Czytaj dalej

Będziemy w Starym Sączu!

Stary Sącz - to kolejne miasto, w którym gościć będzie Strefa Funduszy Europejskich "Małopolska myśli o Tobie". 

Czytaj dalej

Zapraszamy na Bilans Kariery do Charsznicy

W trakcie XXIII Charsznickich Dni Kapusty 10 września 2017 r. odwiedzający stoisko Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie będą mogli przeanalizować ścieżkę swojej kariery i ustalić kierunek dalszego rozwoju.

Czytaj dalej

Zrób Bilans Kariery podczas Targów Edukacyjnych w Krakowie!

W najbliższą niedzielę, 10 września 2017 r., zachęcamy do udziału w Targach Edukacyjnych w Centrum Kultury "Dworek Białoprądnicki" w Krakowie, podczas których przedstawiciele Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie będą zachęcali do skorzystania z Bilansu Kariery i innych usług.

Czytaj dalej

Centrum Zapewniania Jakości Kształcenia

Centrum Zapewniania Jakości Kształcenia dba o odpowiednią jakość szkoleń w regionie w oparciu o Małopolskie Standardy Usług Edukacyjno–Szkoleniowych. Wspiera również instytucje szkoleniowe zainteresowane podnoszeniem jakości swoich usług.

Tablica ogłoszeń