AKTUALNOŚCI DLA PARTNERÓW MPKU

Rozwijamy MSUES

25 maja 2017 r. Rada Programowa Małopolskiego Partnerstwa na rzecz Kształcenia Ustawicznego głosowała nad projektem aktualizacji Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno-Szkoleniowych (MSUES).

Czytaj dalej

MSUES dla doradztwa

Podczas Festiwalu Zawodów Małopolskie Partnerstwo na rzecz Kształcenia Ustawicznego dyskutowało nad propozycją wskaźników dla doradztwa w MSUES.

Czytaj dalej

Spotkanie podsumowujące ustalenia w obszarze doradztwa zawodowego i kwalifikacji

Spotkanie Małopolskiego Partnerstwa na rzecz Kształcenia Ustawicznego dotyczącego podsumowania spotkań roboczych w obszarze doradztwa zawodowego i kwalifikacji, jakie miały miejsce w IV kwartale 2016 roku. Spotkanie jest organizowane w związku z projektem Kierunek Kariera.

Czytaj dalej

Zapraszamy wszystkich Partnerów na spotkanie tematyczne!

Zapraszamy na spotkanie Małopolskiego Partnerstwa na rzecz Kształcenia Ustawicznego dotyczące obszaru kompetencji i kwalifikacji ogólnych i zawodowych . Odbędzie się ono 30 listopada 2016 w Centrum Kształcenia Praktycznego, ul. Krupnicza 42a Kraków, w godzinach 10.00-14.00, w sali 105.

Czytaj dalej

Seminarium dla branż o sektorowych ramach kwalifikacji

Instytut Badań Edukacyjnych zaprasza przedsiębiorców, przedstawicieli organizacji branżowych, pracodawców i pracowników do wzięcia udziału w seminarium na temat sektorowych ram kwalifikacji. Najbliższe odbędzie się już 12 i 13 października w Krakowie.

Czytaj dalej

Zakończono konsultacje Regionalnego Planu Działań na Rzecz Zatrudnienia

We wtorek, 10 maja, w Urzędzie Marszałkowskim w Krakowie odbyły się ostatnie konsultacje z przedsiębiorcami dotyczące Regionalnego Planu Działań na Rzecz Zatrudnienia na rok 2016. Podczas spotkania pracodawcom zaprezentowano również projekt "Kierunek Kariera".

Czytaj dalej