AKTUALNOŚCI

Kolejny Festiwal Zawodów za nami!

Jak co roku, tak i teraz, w dniach od 23 do 25 marca 2017 r.,  doradcy zawodowi z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Krakowie przygotowali wiele wydarzeń skierowanych do młodzieży, jak i doradców zawodowych w ramach Festiwalu Zawodów w Małopolsce.

Czytaj dalej

Dołącz do Dni Otwartych Funduszy Europejskich!

Otrzymałeś wsparcie z Funduszy Europejskich i zrealizowałeś ciekawy projekt? Pokaż się podczas Dni Otwartych Funduszy Europejskich! Właśnie rozpoczął się nabór atrakcji.

Czytaj dalej

Trwa Festiwal Zawodów

Pokazy barmańskie, mody, robotyki czy mechaniki samochodowej - to tylko niektóre z atrakcji, które można zobaczyć podczas odbywającego się właśnie Festiwalu Zawodów w Małopolsce. 

Czytaj dalej

Znajdź pracę dzięki praktykom w Niemczech

Instytut Organizacji Przedsiębiorstw i Technik Informacyjnych InBIT Sp. z o.o. zaprasza do wzięcia udziału międzynarodowym projekcie "Praktyki w Niemczech", dającym możliwość nabycia nowych kompetencji, w tym językowych.

Czytaj dalej

Będziemy na Festiwalu Zawodów!

Zbliża się 5. edycja Targów Edukacyjnych - Festiwalu Zawodów w Małopolsce. Już dziś zapraszamy do udziału w wydarzeniu i odwiedzenia naszego stoiska.

Czytaj dalej

Krakowskie szkoły wyższe zapraszają w swoje progi

Krakowskie szkoły wyższe zachęcają do udziału w dniach otwartych. W najbliższych dniach będzie można odwiedzić Uniwersytet Rolniczy, Uniwersytet Jagielloński, Politechnikę Krakowską, Akademię Sztuk Pięknych oraz Akademię Górniczo-Hutniczą.

Czytaj dalej

Strefa wiedzy

Barometr zawodów

„Barometr zawodów” to jednoroczna prognoza zapotrzebowania na pracowników w poszczególnych powiatach. Badanie pokazuje, w jakich zawodach będą mniejsze, a w jakich większe szanse na pracę w nadchodzącym roku.

Informacje o zawodach

Informacja o sytuacji na rynku pracy w 72 zawodach, zebrana m.in. na podstawie Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności, "Badania losów absolwentów szkół zawodowych", badań GUS i zasobów powiatowych urzędów pracy.

Warto przeczytać

raport

„III Raport z realizacji polityki uczenia się przez całe życie w Małopolsce 2009”

Zobacz raport
raport

„II Raport z realizacji polityki uczenia się przez całe życie w Małopolsce 2009”

Zobacz raport