AKTUALNOŚCI

Kolejny Festiwal Zawodów za nami!

Jak co roku, tak i teraz, w dniach od 23 do 25 marca 2017 r.,  doradcy zawodowi z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Krakowie przygotowali wiele wydarzeń skierowanych do młodzieży, jak i doradców zawodowych w ramach Festiwalu Zawodów w Małopolsce.

Czytaj dalej

Dołącz do Dni Otwartych Funduszy Europejskich!

Otrzymałeś wsparcie z Funduszy Europejskich i zrealizowałeś ciekawy projekt? Pokaż się podczas Dni Otwartych Funduszy Europejskich! Właśnie rozpoczął się nabór atrakcji.

Czytaj dalej

Trwa Festiwal Zawodów

Pokazy barmańskie, mody, robotyki czy mechaniki samochodowej - to tylko niektóre z atrakcji, które można zobaczyć podczas odbywającego się właśnie Festiwalu Zawodów w Małopolsce. 

Czytaj dalej

Będziemy na Festiwalu Zawodów!

Zbliża się 5. edycja Targów Edukacyjnych - Festiwalu Zawodów w Małopolsce. Już dziś zapraszamy do udziału w wydarzeniu i odwiedzenia naszego stoiska.

Czytaj dalej

Krakowskie szkoły wyższe zapraszają w swoje progi

Krakowskie szkoły wyższe zachęcają do udziału w dniach otwartych. W najbliższych dniach będzie można odwiedzić Uniwersytet Rolniczy, Uniwersytet Jagielloński, Politechnikę Krakowską, Akademię Sztuk Pięknych oraz Akademię Górniczo-Hutniczą.

Czytaj dalej

Pokaż się! Dołącz do Dni Otwartych Funduszy Europejskich

W tym roku po raz 4. zostaną zorganizowane Dni Otwarte Funduszy Europejskich. Już dziś zachęcamy do udziału w akcji beneficjentów Funduszy Europejskich, którzy zrealizowali ciekawe projekty.

Czytaj dalej

Warto przeczytać