AKTUALNOŚCI

Niskie bezrobocie w Małopolsce

W listopadzie 2016 r. stopa bezrobocia rejestrowanego w Małopolsce utrzymała się na poziomie 6,6%. Województwo małopolskie pod jego względem znajduje się na 2. miejscu w kraju - tuż za województwem wielkopolskim.

Czytaj dalej

Subregion tarnowski: Spadło bezrobocie, wzrosła liczba firm

W subregionie tarnowskim zmalała liczba bezrobotnych. Powstało też więcej firm niż w 2015 r. Region się rozwija, a jego mieszkańcy, w tym przedsiębiorcy, mogą korzystać z różnych form wsparcia.

Czytaj dalej

Inauguracja systemu bonowego w projekcie "Kierunek Kariera"

26 stycznia 2017 r. zapraszamy instytucje szkoleniowe na spotkanie inaugurujące system bonowy w projekcie "Kierunek Kariera".

Czytaj dalej

Mamy kolejną instytucję audytującą

Informujemy, że 16 stycznia 2017 r.  firma Centre of Excellence Sp. z o.o. została  wpisana do Rejestru instytucji audytujących i audytorów uprawnionych do przeprowadzania audytu zgodności z Małopolskimi Standardami Usług Edukacyjno–Szkoleniowych (MSUES).

Czytaj dalej

Tydzień z Małopolskimi Urzędami Pracy

23 stycznia rusza piąta edycja wydarzenia. Sprawdź, co będzie się działo w Twojej okolicy.

Czytaj dalej

Poznaj skład Kapituły Małopolskiej Nagrody Rynku Pracy

W roku 2017 po raz pierwszy zostanie przyznana nagroda dla inicjatorów przedsięwzięć wspierających rozwój zawodowy Małopolan oraz pracodawców przyjaznych pracownikom.

Czytaj dalej

Centrum Zapewniania Jakości Kształcenia

Centrum Zapewniania Jakości Kształcenia dba o odpowiednią jakość szkoleń w regionie w oparciu o Małopolskie Standardy Usług Edukacyjno–Szkoleniowych. Wspiera również instytucje szkoleniowe zainteresowane podnoszeniem jakości swoich usług.

Tablica ogłoszeń