spotkanie

"Pociąg do kariery – planowanie kariery zawodowej" – spotkanie filmowo-dyskusyjne - Tarnów

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Tarnowie WUP w Krakowie   zaprasza na spotkanie  " Pociąg do kariery – planowanie kariery zawodowej".

Czytaj dalej

warsztat

Assessment Center - Kraków

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej WUP w Krakowie zachęca do wzięcia udziału w sesji poświęconej metodzie Assessment Center, pozwalającej pracodawcom na uzyskanie obiektywnej wiedzy na temat kompetencji swoich potencjalnych...

Czytaj dalej

warsztat

Kwestionariusz Zainteresowań Zawodowych - Kraków

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej WUP w Krakowie zaprasza na "Kwestionariusz Zainteresowań Zawodowych" - test badający predyspozycje zawodowe, przydatny przy wyborze zawodu oraz profilu kształcenia.

Czytaj dalej

warsztat

"Własna firma - zanim zrealizujesz pomysł" - Kraków

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej WUP w Krakowie zaprasza na trzydniowy warsztat przeznaczony dla osób rozważających możliwość rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej.

Czytaj dalej

warsztat

"Rekrutacja i selekcja pracowników - jak się do niej przygotować" - Nowy Sącz

Warsztat "Rekrutacja i selekcja pracowników - jak się przygotować? " - zaprasza Zespół Zamiejscowy w Nowym Sączu.

Czytaj dalej

warsztat

"Rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą" - Tarnów

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Tarnowie WUP w Krakowie   zaprasza na bezpłatne zajęcia "Rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą".

Czytaj dalej

warsztat

"Radzenie sobie ze stresem" - Kraków

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej WUP w Krakowie zaprasza na jednodniowy warsztat adresowany do wszystkich osób zainteresowanych nabyciem umiejętności radzenia sobie ze stresem, który wpływa na ich funkcjonowanie na rynku pracy.

Czytaj dalej

warsztat

"Sztuka planowania czasu" - Tarnów

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Tarnowie WUP w Krakowie zaprasza na bezpłatne zajęcia " Sztuka planowania czasu".

Czytaj dalej

warsztat

"Pisanie życiorysu i listu motywacyjnego" - Kraków

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie zaprasza na jednodniowy warsztat pt. "Pisanie życiorysu i listu motywacyjnego".

Czytaj dalej

warsztat

"Sztuka planowania czasu" - Kraków

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej WUP w Krakowie zaprasza na jednodniowy warsztat pt. "Sztuka planowania czasu".

Czytaj dalej