Będziemy na Targach Pracy UJ!

Szukasz pracy? A może zastanawiasz się nad wyborem swojej ścieżki zawodowej lub planujesz rozwój kariery? Odwiedź stoisko Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie podczas Targów Pracy Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Targi Pracy, które odbędą się w czwartek, 7 grudnia 2017 r. w Auditorium Maximum (ul. Krupnicza 33, Kraków), organizuje Biuro Karier Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

W trakcie wydarzenia uczestnicy będą mogli zapoznać się z aktualnymi ofertami pracy, stażu i wolontariatu, ale również uzyskać pomoc w przygotowaniu do procesu rekrutacyjnego. Będzie możliwość skonsultowania dokumentów aplikacyjnych w CV Point, jak i otrzymania informacji dotyczących prowadzenia własnej działalności gospodarczej. 

Na stoisku Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie w godz. 10.00-15.00 zainteresowani - oprócz konsultacji z doradcą zawodowym - uzyskają dane o zajęciach i warsztatach organizowanych przez Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Krakowie oraz o Bilansie Kariery - usłudze pozwalającej na podsumowanie swojego dorobku: doświadczenia zawodowego, wykształcenia oraz odbytych kursów i szkoleń, a także innych posiadanych umiejętności, w tym nieudokumentowanych. Stanowi również pierwszy krok do otrzymania bonów szkoleniowych na szkolenia językowe i komputerowe, kursy prawa jazdy kat. A, B i C. 

Szczegółowy program targów oraz lista wystawców znajdują się na stronie: www.biurokarier.uj.edu.pl/targi-pracy-2017.

Autor: Kinga Drzazga, Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie
Drukuj stronę