POWER Wyzwanie Zdobądź pracę marzeń! zaproszenie na wydarzenie online na kanale YouTube wupkrakow.
Drukuj

POWER wyzwanie: Zdobądź pracę marzeń! – zapraszamy na wydarzenie online

Skończyłeś szkołę, studia i zastanawiasz się, co tak naprawdę chcesz w życiu robić? Przeglądasz w Internecie oferty pracy i nie znajdujesz nic ciekawego dla siebie? Czy to oznacza, że nie ma dla Ciebie pracy? Myślisz: co ja mam teraz zrobić? Może się przekwalifikować? Może przejść do IT? Owszem, to ciekawa alternatywa, ale czy przekwalifikowanie się na samym początku kariery zawodowej jest konieczne?

Weź udział w naszym POWER wyzwaniu i zdobądź pracę marzeń! Od 7 do 9 października organizujemy specjalnie dla Ciebie wydarzenie online z okazji Dni Otwartych Funduszy Europejskich.

W ramach wydarzenia codziennie będziemy publikować filmy dotyczące tego, jak znaleźć pracę marzeń. Nasi doradcy kariery pokażą Ci jak znaleźć w życiu swoją ścieżkę kariery, jak napisać skuteczne CV, jak szukać pracy bez wcześniejszego doświadczenia i jak przygotować się do rozmowy o pracę.

To wszystko na naszym kanale na YouTubeLink prowadzi do serwisu zewnętrznego.
Zasubskrybuj nasz kanał już teraz, a otrzymasz powiadomienia o nowych filmach.
Na koniec przygotowaliśmy dla Ciebie quiz, w którym jeszcze raz utrwalisz zdobytą wiedzę.
Zajrzyj do nas, zasubskrybuj, udostępnij i poleć znajomym!

Do zobaczenia na POWER wyzwaniu!

Wydarzenie organizuje Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie w ramach IX Edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich. DOFE to coroczna impreza, którą organizuje Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. To czas, kiedy małe i duże przedsiębiorstwa, a także instytucje z całej Polski prezentują swoje funduszowe projekty. DOFE jest częścią szerszej kampanii #EUinmyregion, prowadzonej przez Komisję Europejską. Pozwala ona bliżej poznać różnorodność projektów realizowanych z pomocą dotacji unijnych.