PAMIĘTAJ!

Jeśli uczestniczysz w "Kierunku Kariera" możesz:

  • Uzyskać 180 bonów o wartości 15 zł każdy;
  • Uzyskać bony w jednej (I umowa) lub dwóch (II umowa) transzach;
  • Skorzystać z bonów przez 18 miesięcy od daty zawarcia I umowy;
  • Złożyć „Zamówienie na bony szkoleniowe” (I umowa) do końca 2017 r. (uczestnicy, którzy zakończyli Bilans Kariery w 2016 r.) lub w ciągu 12 miesięcy od daty zakończenia Bilansu Kariery (pozostali uczestnicy projektu).


Uwaga!
Regulamin rekrutacji i uczestnictwa w projekcie "Kierunek Kariera" uległ zmianie. Szczegółowa informacja na ten temat dostępna jest TUTAJ

Aktualna wersja regulaminu znajduje się TU

Kierunek Kariera - projekt dla osób pracujących

Żeby pójść dalej czasami warto się zatrzymać. Swoją naukę rozpocząłeś w szkole, być może kontynuowałeś na kursach, część umiejętności nabyłeś zapewne w pracy, znasz się zatem na wielu rzeczach. Wszystko to, co wiesz i umiesz pomoże Ci odkryć, nazwać i uporządkować doradca zawodowy.

W ten sposób szczegółowo poznasz swoje możliwości i wystartujesz w kierunku kariery.

Co oferuje i dla kogo jest Kierunek Kariera?

W projekcie oferujemy przede wszystkim:

  • specjalistyczną usługę doradczą pn. Bilans Kariery oraz
  • bony szkoleniowe (na szkolenia komputerowe, językowe, kursy prawa jazdy oraz z inne, nie będące szkoleniami zawodowymi).

 

Z naszych usług możesz skorzystać, jeśli:

  • pracujesz lub prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą i nie zatrudniasz pracowników;
  • masz powyżej 25 lat i wykształcenie co najwyżej na poziomie ukończonego liceum lub technikum (łącznie z maturą) lub masz powyżej 50 lat i dowolne wykształcenie;
  • jesteś związany z Małopolską (mieszkasz tu lub uczysz się lub pracujesz).

 

 Od czerwca 2017 roku z usług projektu mogą korzystać rolnicy (osoby opłacające składki KRUS i zajmujące się działalnością rolną) oraz cudzoziemcy.

Do skorzystania z usług projektu zapraszamy również osoby niepełnosprawne spełniające powyższe warunki. W budynku (plac na Stawach 1) posiadamy udogodnienia dla osób niepełnosprawnych oraz doradców zawodowych posługujących się językiem migowym.

Jak się zgłosić?

Zgłoszenie do projektu Kierunek Kariera jest proste. W załączeniu znajdziesz formularz zgłoszeniowy, wypełnij go, wydrukuj i podpisz. Jeśli potrzebujesz pomocy w uzupełnieniu formularza lub nie masz dostępu do komputera czy Internetu, zapraszamy do Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Krakowie, Nowym Sączu lub Tarnowie. Tam również należy dostarczyć wypełniony formularz zgłoszeniowy. Przed przystąpieniem do projektu  zapoznaj się z treścią „Regulaminu rekrutacji i uczestnictwa w projekcie „Kierunek Kariera” na lata 2017-2018”.

 

Jak skorzystać z bonów szkoleniowych?

Zanim skorzystasz z bonów szkoleniowych zapraszamy na usługę doradczą – Bilans Kariery (więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ).

Tylko z dokumentem kończącym Bilans, będziesz mógł otrzymać bony szkoleniowe na szkolenia językowe i komputerowe oraz kursy prawa jazdy. Odpowiednie dla siebie szkolenie wybierzesz spośród ofert dostępnych w Bazie Usług Rozwojowych. Baza ta będzie sukcesywnie zapełniana ofertami instytucji szkoleniowych, które świadczą usługi dobrej jakości.

Pamiętaj! Ty wybierasz szkolenie, my dbamy o to, abyś miał swobodę wyboru wśród usług dobrej jakości.

Za szkolenie zapłacisz bonami szkoleniowymi, które otrzymasz po zawarciu z nami umowy i wpłacie 13% wartości zamówionych bonów.

Jeżeli prowadzisz działalność gospodarczą, może się okazać, że dofinansowanie wybranych przez Ciebie w ramach projektu szkoleń stanowić będzie pomoc de minimis. Wówczas, przed zawarciem umowy, należy złożyć m.in. formularz informacji przedstawianych przy ubieganiu się o pomoc de minimis.

Szczegółowy opis sposobu wyboru szkolenia i realizacji bonów zawarliśmy w instrukcji „Jak zrealizować bony?”.

 

Projekt Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie pn. „Kierunek  Kariera” jest realizowany w ramach Regionalnego Programu  Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020, Działanie 10.3 „Rozwój kompetencji i umiejętności osób dorosłych” współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Załączniki do pobrania

Autor: Projekt Kierunek Kariera
Drukuj stronę