• 12 424 07 38
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kierunek Kariera - Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie
Małopolska
Unia Europejska

Współpraca WUP z Polregio

Największy przewoźnik pasażerski w Polsce będzie promował projekty realizowane przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie. Zakres współpracy omówiono podczas spotkania w dniu 21.04.2021 r., które odbyło się w siedzibie Polregio w Krakowie.

Rozmowy pomiędzy Michałem Kądziołką wicedyrektorem WUP w Krakowie a Andrzejem Siemieńskim dyrektorem Małopolskiego Zakładu POLREGIO sp. z o.o. w Krakowie przyniosły oczekiwany sukces. Rozpoczęła się na dużą skalę dystrybucja plakatów, ulotek w taborach kolejowych na kierunkach:  Nowy Sącz-Krynica Zdrój-Kraków, Nowy Sącz-Tarnów-Kraków, Nowy Sącz-Piwniczna-Zdrój , Tarnów-Kraków, Kraków-Oświęcim, Kraków-Nowy Targ-Zakopane.
W maju jest planowane podpisanie porozumienia pomiędzy Janem Gąsienicą–Walczakiem dyrektorem WUP w Krakowie a Andrzejem Siemieńskim dyrektorem Małopolskiego Zakładu POLREGIO sp. z o.o. w Krakowie w zakresie włączenia się przez Polregio do działań promocyjnych projektów "Kierunek Kariera", "Kierunek Kariera Zawodowa", "Nowy Start w Małopolsce" oraz "Wróć z POWERem!".

 

 Współpraca WUP z Polregio

Na zdjęciu: po lewej stronie - Andrzej Siemieński dyrektor Małopolskiego Zakładu POLREGIO sp. z o.o. w Krakowie, po prawej - Michał Kądziołka wicedyrektor WUP w Krakowie. 


© 2019 Małopolski pociąg do kariery. Wszelkie prawa zastrzeżone.