• 12 424 07 38
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie
Małopolska
Unia Europejska

Łap skilla! - projekt dla młodych pracujących

Chcesz  podjąć nowe wyzwania zawodowe? Rozwijać się? Awansować? Jesteś zdecydowany na zmianę, dzięki której poprawisz swoją sytuację na rynku pracy i chcesz zrobić kolejny krok w karierze?

Ostatnia rekrutacja rusza 18.07.2023 o godz 10:00 dla 100 osób i potrwa do 24.07.2023 lub do wcześniejszego wyczerpania limitu miejsc. Rekrutacja została zakończona.

 

 

Podejmij wyzwanie! Weź udział w projekcie „Łap skilla!” 

Grafika reklamowa projektu Łap skilla! informująca o maksymalnej wysokości dofinansowania do szkoleń i kursów w kwocie 7545 zł oraz grupie docelowej projektu - osoby pracujące w wieku 18-24 lata. Na żółto-fioletowym tle uśmiechnięty biały skill, maskotka projektu.

Projekt Łap skilla! jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszy Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014 - 2020. (informacje o dofinansowaniu - link otwiera się w nowym oknie)

 

Co możesz zyskać?

Przez udział w projekcie będziesz mógł swobodniej poruszać się na rynku pracy,
a realizacja takich celów, jak znalezienie pracy na pełen etat, podwyżka czy awans staną się dla Ciebie realne.

Przez kilkanaście miesięcy udziału w projekcie będzie Cię wspierał Twój doradca zawodowy. Wspólnie opracujecie Twój indywidualny planu rozwoju, w którym będą określone kompetencje ogólne i zawodowe, które potrzebujesz rozwijać. Umożliwi Ci to skorzystanie z usługi szkoleniowej. Na podsumowanie udziału w projekcie otrzymasz „Bilans na początek kariery”.

 

Rekrutacja odbywa się tylko i wyłącznie online, za pośrednictwem strony lapskilla.pociagdokariery.pl.

Bezpośredni link do formularza rejestracji (rejestracja będzie możliwa 18 lipca od godz 10) Rekrutacja zakończona.

Jako zgłoszenie liczone jest założenie konta na powyższej stronie.

 

UWAGA! Nieprzekraczalny termin zakończenia usługi szkoleniowej wraz z egzaminem, jeśli jest wymagany po tej usłudze, to 30.09.2023 r. (nawet jeżeli taki egzamin opłacany jest ze środków własnych uczestnika).

 

Sprawdź jakie warunki i wymagania musisz spełniać aby zostać uczestnikiem projektu Łap skilla!

Ścieżka udziału w projekcie

 

Jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.
Infolinia na czas rekrutacji:
12 619 84 38
690 261 229
690 261 212
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Forma kontaktu drogą e-mail znacznie przyspieszy rozwiązanie Twojego problemu.


Przypominamy:
1. Przejście ankiety kwalifikacyjnej nie oznacza przystąpienia do projektu.
2. Po przejściu ankiety kwalifikacyjnej należy założyć konto z wykorzystaniem kodu wygenerowanego na końcu ankiety.
3. Pierwszych 300 osób, które założą konto uzyska dostęp do dalszych czynności związanych z dokończeniem rekrutacji do projektu (w tym: zapisy na zajęcia, formularz zgłoszeniowy do wypełnienia).
4. Powyższych czynności nie trzeba wykonać od razu po założeniu konta, czas na dokończenie rekrutacji wynosi 24 godz. od założenia konta.
5. Formularz zgłoszeniowy podlega weryfikacji, podanie w toku rekrutacji nieprawdziwych informacji, oprócz wykluczenia z projektu, może skutkować konsekwencjami prawnymi i finansowymi.
6. Jeżeli po założeniu konta pojawił się komunikat o wyczerpaniu puli miejsc znaczy, że limit miejsc został wyczerpany.

Powodzenia!

 

UWAGA! Po założeniu konta, na skrzynkę odbiorczą kandydata strona wysyła maila do weryfikacji konta. Mail ten może wpaść do SPAMU lub innego podfolderu - proszę dobrze sprawdzić swoją skrzynkę pocztową. Na niektórych pocztach (np. gmail) mail weryfikacyjny czasami przychodzi z opóźnieniem. System liczy zgłoszenia od momentu kliknięcia przycisku "załóż moje nowe konto" dlatego termin odebrania maila i kliknięcia weryfikacji konta nie ma wpływu na kolejność zgłoszeń. Jeżeli nie było komunikatu po założeniu konta o wyczerpaniu limitu miejsc, proszę cierpliwie czekać na maila, a następnie dokończyć rekrutację.

 

Regulamin projektu w wersji obowiązującej od 18.07.2023 roku (dokumenty w formacie PDF poniżej):

Attachments:
Download this file (Instrukcja łap skilla! IS.pdf)Instrukcja łap skilla! IS.pdf[Instrukcja dla Instytucji Szkoleniowych jak zrealizować bony w projekcie Łap skilla!]241 kB
Download this file (JAK ZREALIZOWAC BONY Lap skilla.pdf)JAK ZREALIZOWAC BONY Lap skilla.pdf[Instrukcja jak zrealizować bony w projekcie Łap skilla]297 kB
Download this file (LISTA INSTYTUCJI - ŁAP SKILLA!.pdf)LISTA INSTYTUCJI - ŁAP SKILLA!.pdf[Lista instytucji szkoleniowych Łap skilla!]613 kB
Download this file (Oświadczenie Uczestnika Projektu.pdf)Oświadczenie Uczestnika Projektu.pdf[Wzór oświadczenia uczestnika projektu]149 kB
Download this file (REGULAMIN LS.pdf)REGULAMIN LS.pdf[Regulamin projektu Łap skilla]365 kB
Download this file (UMOWA MSP LAP SKILLA.pdf)UMOWA MSP LAP SKILLA.pdf[Wzór umowy z uczestnikiem przedsiębiorcą]245 kB
Download this file (UMOWA Z IS.pdf)UMOWA Z IS.pdf[Wzór umowy z instytucją szkoleniową]448 kB
Download this file (UMOWA Z UCZESTNIKIEM LAP SKILLA.pdf)UMOWA Z UCZESTNIKIEM LAP SKILLA.pdf[Wzór umowy z uczestnikiem]243 kB
Download this file (Wzór zaświadczenia.docx)Wzór zaświadczenia.docx[Wzór zaświadczenia]17 kB
Download this file (Zalacznik realizacja zajec w czasie rzeczywistym.pdf)Zalacznik realizacja zajec w czasie rzeczywistym.pdf[Zasady realizacji form wsparcia w trybie zdalnym w czasie rzeczywistym dla Usługodawców]185 kB

© 2019 Małopolski pociąg do kariery. Wszelkie prawa zastrzeżone.