• 12 424 07 38
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kierunek Kariera - Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie
Małopolska
Unia Europejska

Zapraszamy do udziału w webinarium dla liderów społecznych!

W najbliższą środę, 5 maja zapraszamy wszystkich zainteresowanych działalnością społeczną i rozwojem inicjatyw lokalnych do udziału w webinarium "Wsparcie dla liderów społecznych i organizacji pozarządowych na przykładzie wybranych programów"

Na bannerze tytuł "Wsparcie dla liderów społecznych i organizacji pozarządowych na przykładzie wybranych programów" oraz informacja: webinarium 5 maja 10:00-12:00. Na tytuł wskazuje młody, uśmiechnięty mężczyzna. Na górze logotypy: Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie oraz Małopolski. Na dole logotypy Funduszy Europejskich, Unii Europejskiej oraz Rzeczpospolitej Polskiej.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10.00 i potrwa do 12.00. Będzie je można śledzić na Facebooku, dołączając do grupy Inspiracje dla liderów lokalnych (Małopolska). Uwaga! Grupa przeznaczona jest dla sołtysów, członków Kół Gospodyń Wiejskich oraz pracowników organizacji pozarządowych z Małopolski.


© 2019 Małopolski pociąg do kariery. Wszelkie prawa zastrzeżone.