• 12 424 07 38
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kierunek Kariera - Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie
Małopolska
Unia Europejska

Podziękowania dla Małopolan za udział w webinariach

Witold Kozłowski Marszałek Województwa Małopolskiego, Tomasz Urynowicz Wicemarszałek Województwa Małopolskiego, Marta Malec - Lech Członek Zarządu Województwa Małopolskiego oraz Dyrekcja Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie składają serdeczne podziękowania mieszkańcom Małopolski za aktywny udział w webinariach poświęconych projektom realizowanym przez WUP w Krakowie.

Spotkania on-line umożliwiły przekazanie mieszkańcom Krakowa, Nowego Sącza i Tarnowa informacji m.in. na temat doradztwa zawodowego oraz uzyskania dofinansowania do różnego rodzaju szkoleń w celu podnoszenia kompetencji i kwalifikacji na rynku pracy.

Liczny udział mieszkańców był możliwy dzięki pomocy i wsparciu Przewodniczących Rad Dzielnic i Osiedli w Krakowie, Tarnowie i Nowym Sączu, do których Władze Województwa oraz Dyrekcja WUP w Krakowie kierują wyrazy uznania za okazane zaangażowanie, mając nadzieję na dalszą owocną współpracę na rzecz rynku pracy w Małopolsce.


© 2019 Małopolski pociąg do kariery. Wszelkie prawa zastrzeżone.