• 12 424 07 38
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kierunek Kariera - Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie
Małopolska
Unia Europejska

Ogólnopolski Tydzień Kariery - dołącz, zaplanuj, zorganizuj

Już 17 października rozpocznie się tegoroczny Ogólnopolski Tydzień Kariery w Małopolsce, i potrwa do 23 października. Temat wydarzenia to: Złap za stery do swojej kariery. Jak co roku Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie będzie małopolskim koordynatorem tego przedsięwzięcia zainicjowanego przez Stowarzyszenie Doradców Szkolnych i Zawodowych RP.


Wszystkie zainteresowane instytucje zapraszamy do współpracy i zgłaszania wydarzeń, spotkań, szkoleń lub innych form, które zostaną udostępnione uczestnikom Tygodnia Kariery. Zachęcamy do przesyłania propozycji dostępnych zdalnie. Przypominamy, że wszystkie wydarzenia towarzyszące powinny być bezpłatne dla uczestników i nawiązywać do tematu tej edycji.

Zgłoszenia w formie uzupełnionego formularza, należy przesłać do 30.09.2022 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Na podstawie przesłanych zgłoszeń Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie opracuje pełny harmonogram wydarzeń w Małopolsce i będzie go promował poprzez swoją stronę internetową, facebooka, informacje prasowe czy media Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego.

 

Zapraszamy!

Attachments:
Download this file (Formularz OTK 2022.docx)Formularz zgłoszenia wydarzeń OTK[ ]201 kB

© 2019 Małopolski pociąg do kariery. Wszelkie prawa zastrzeżone.