• 12 424 07 38
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kierunek Kariera - Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie
Małopolska
Unia Europejska

O zarządzaniu wiekiem w firmach. Nowy numer „Pracuj w Małopolsce”.

Jak zapobiegać negatywnym skutkom starzenia się społeczeństwa w obszarze rynku pracy? W jaki sposób Województwo Małopolskie pomaga lokalnym przedsiębiorcom dostosować się do zmian? Odpowiedzi na te pytania znaleźć można w najnowszym numerze kwartalnika „Pracuj w Małopolsce". Wersja elektroniczna jest już dostępna na stronie internetowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie.

Opinie uczestników i ekspertów projektu „Bonus dla biznesu" pokazują jak ważne są działania wspierające zarządzanie wiekiem i różnorodnością w firmach. Nowe podejście do zarządzania zasobami ludzkimi pozwala stawić czoło wyzwaniom związanym ze starzeniem się społeczeństwa.

„Realizując projekt pilotażowy „Bonus dla biznesu" Samorząd Województwa Małopolskiego kolejny raz daje dowód na to, że Małopolska jest pionierem w wypracowywaniu i wdrażaniu różnych nowatorskich rozwiązań. Tym razem mamy do czynienia z projektem, w którym wspieramy pracodawców oraz pracowników w efektywnym wykorzystaniu ich potencjału w każdym wieku" – mówi Józef Gawron, Wicemarszałek Województwa Małopolskiego.

Wdrożone dzięki projektowi „Bonus dla biznesu" rozwiązania przyniosły wymierne korzyści firmom i przekonały przedsiębiorców do inwestowania w zarządzanie wiekiem i różnorodnością. Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie w roku 2023 kontynuuje działania w ramach projektu „Pracownicy – najlepsza inwestycja dla firmy". Informacje o tym, jak przystąpić do tego projektu, a także do przedłużanych i nowych programów regionalnych, znajdują się w najnowszym numerze „Pracuj w Małopolsce".

Zachęcamy do lektury!

Attachments:
Download this file (Pracuj-w-Malopolsce-1-8-23-WCAG.pdf)Pracuj w Małopolsce I (VIII) 2023[ ]2982 kB

© 2019 Małopolski pociąg do kariery. Wszelkie prawa zastrzeżone.