• 12 424 07 38
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie
Małopolska
Unia Europejska

Łap skilla! Rekrutacja do projektu w lipcu 2023 r.

18 lipca 2023 o godz 10:00 wystartuje ostatnia rekrutacja do projektu "Łap skilla!" dla 100 osób, która potrwa do 24.07.2023 lub do wcześniejszego wyczerpania limitu miejsc.

Bezpośredni link do formularza rejestracji będzie aktywny od godz 10 w dniu 18 lipca.

Rekrutacja prowadzona jest wyłącznie za pośrednictwem powyższej strony.
Jako zgłoszenie liczone jest założenie konta na powyższej stronie.

Udział w projekcie to przede wszystkim praca nad poprawą własnej sytuacji zawodowej, z wysoko wykwalifikowanymi doradcami zawodowymi oraz udział w szkoleniach i kursach, które wpłyną na rozwój zawodowy uczestników. Chcemy, aby młodzi ludzie mogli rozwinąć swoje kompetencje, podnieść kwalifikacje i podjąć nowe wyzwania zawodowe na obecnym, wymagającym rynku pracy.


Szczegółowy opis kryteriów kwalifikacji i wszystkie niezbędne informacje o udziale w projekcie można znaleźć na stronie pociagdokariery.pl w artykule: Łap skilla! - warunki udziału (link otwiera się w nowym oknie).

 

UWAGA! Nieprzekraczalny termin zakończenia usługi szkoleniowej wraz z egzaminem, jeśli jest wymagany po tej usłudze, to 30.09.2023 r. (nawet jeżeli taki egzamin opłacany jest ze środków własnych uczestnika).

 

Jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.
Infolinia na czas rekrutacji:
12 619 84 38
690 261 229
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Forma kontaktu drogą e-mail znacznie przyspieszy rozwiązanie Twojego problemu.

 

Projekt "Łap skilla!" jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszy Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014 - 2020 (informacje o dofinansowaniu - link otwiera się w nowym oknie).


© 2019 Małopolski pociąg do kariery. Wszelkie prawa zastrzeżone.