• 12 424 07 38
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie
Małopolska
Unia Europejska
Z okazji 10-lecia, Małopolski Dzień Uczenia się zyskał nowe logo, które opublikowaliśmy dziś po raz pierwszy.
Nowe logo Małopolskiego Dnia Uczenia się

Znamy harmonogram X Małopolskiego Dnia Uczenia się!

Znamy harmonogram Małopolskiego Dnia Uczenia się 2020! W tym roku prawie 40 wydarzeń dostępnych będzie całkowicie zdalnie!

Tegoroczna edycja Małopolskiego Dnia Uczenia się odbywa się pod hasłem "E-kompetencje. Niezbędnik e-obywatela". Zależy nam na przekonaniu dotychczas nieprzekonanych, że poruszanie się w świecie online jest możliwe dla każdego. I każdy znajdzie tam coś dla siebie.

Do wspólnego świętowania zapraszamy już 7 i 8 czerwca. Będzie można skorzystać z oferty szkoleń, prezentacji, webinariów, konsultacji, doradztwa zawodowego, a nawet wirtualnych wycieczek. Szczegóły znaleźć można w naszym harmonogramie. W kolejne dni publikować będziemy również informacje o poszczególnych wydarzeniach na naszym profilu na Facebooku. Już dziś serdecznie zapraszamy do ich śledzenia.

W organizację Małopolskiego Dnia Uczenia się włączyło się prawie 20 organizatorów, a koordynatorem całości jest Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie - instytucja województwa małopolskiego.

 

Attachments:
Download this file (harmonogram MDU kolor.pdf)Harmonogram Małopolskiego Dnia Uczenia się 2020[Plik pdf zawiera kompletny harmonogram wydarzeń MDU2020]282 kB

© 2019 Małopolski pociąg do kariery. Wszelkie prawa zastrzeżone.