• 12 424 07 38
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kierunek Kariera - Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie
Małopolska
Unia Europejska

„Kierunek Kariera” walczy o głosy w konkursie REGIOSTARS

Zachęcamy do głosowania na projekt województwa małopolskiego „Kierunek Kariera”, który bierze udział konkursie REGIOSTARS 2020. Komisja Europejska ogłasza go co roku, aby prezentować dobre praktyki ze wszystkich europejskich regionów w zakresie realizacji projektów, współfinansowanych z funduszy unijnych. Premiowane są zwłaszcza te przedsięwzięcia, które mogą służyć jako inspiracja dla innych, dające się zaadaptować w różnych częściach Europy.

„Kierunek Kariera” jest jednym z kandydatów do nagrody w kategorii „Umiejętności i edukacja dla cyfrowej Europy”. 9 lipca jury wskaże po pięciu finalistów w każdej z pięciu kategorii. Będą oni walczyć o zwycięstwo w konkursie.

Dlaczego warto zagłosować na "Kierunek Kariera"? Do tej pory w projekcie prawie 23 tys. Małopolan skorzystało z Bilansu Kariery, specjalistycznej usługi doradztwa zawodowego, prawie 10 tys. osób podpisało umowy na bony szkoleniowe, a prawie 5 tys. – podniosło swoje kompetencje, uczestnicząc w kursach za bony. Dzięki wsparciu „Kierunku Kariera” osoby pracujące, zwłaszcza te z niższymi kwalifikacjami, mają większe szanse na zmianę stanowiska lub awans w miejscu pracy oraz znalezienie bardziej satysfakcjonującego zatrudnienia.

Jak zagłosować na projekt? Wystarczy wejść na stronę https://regiostarsawards.eu/, wyszukać kategorię „Skills & Education for a digital Europe” i rozwinąć listę projektów. „Kierunek Kariera” będzie można poznać po logo. Potem trzeba kliknąć w serduszko w prawym górnym rogu.


© 2019 Małopolski pociąg do kariery. Wszelkie prawa zastrzeżone.