• 12 424 07 38
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kierunek Kariera - Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie
Małopolska
Unia Europejska

Wyzwania dla branży szkoleniowej w dobie pandemii, czyli co w trawie piszczy

Przedstawicieli instytucji szkoleniowych i doradczych zapraszamy na konferencję „Rynek usług rozwojowych po COVID-19 – w jakim kierunku idziemy? Rola standardu jakości MSUES w obliczu nowych wyzwań”. Wydarzenie odbędzie się online 25 listopada. Początek – godz. 9.30.

W pierwszej części konferencji zaplanowano interesujące wystąpienia, m.in. ekspertów zajmujących się e-learningiem. O nowych trendach i technologiach w edukacji będzie mówił Bartłomiej Polakowski, od ponad 10 lat związany z branżą e-learningową, lider zespołów zajmujących się wdrażaniem efektywnych rozwiązań z zakresu zdalnej edukacji, performance support, grywalizacji, blended learning oraz Instructional Designer, w PwC odpowiedzialny za popularyzację i rozwój e-learningu w Europie Centralnej i Wschodniej. Opowie m.in. o VR/AR, sztucznej inteligencji i data analytics jako narzędziach biznesowych, zaprezentuje ciekawe przypadki ich użycia z całego świata oraz zastanowi się, w jakim kierunku zmierza edukacja.

Z kolei Piotr Peszko, pasjonat szkoleń online, certyfikowany projektant i nagradzany twórca e-learningu, twórca bloga 2edu, skupi się na praktycznych aspektach e-learningu. Na przykładzie własnych szkoleń i doświadczenia z różnych organizacji przedstawi drogę do stania się e-bohaterem szkoleń online.

Na zakończenie części pierwszej Justyna Falgier z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie, ekspert w zakresie jakości usług rozwojowych, która kieruje Centrum Zapewniania Jakości Kształcenia, przedstawi wnioski z badania dotyczącego sytuacji firm ze znakiem jakości MSUES. Powie również, jakie plany ma Centrum Zapewniania Jakości Kształcenia.

Druga część konferencji odbędzie się w formule open space i będzie poświęcona dyskusji na tematy zaproponowane przez uczestników.

Program znajduje się pod linkiem: https://www.pociagdokariery.pl/attachments/article/894/zaproszenie.pdf.

Zgłoszenia na konferencję przyjmowane są online pod linkiem: https://forms.gle/gzvESLoqchv14dMo6. Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Konferencja odbywa się w ramach działań upowszechniających Małopolskie Standardy Usług Edukacyjno-Szkoleniowych i jest współfinansowana przez Unię Europejską w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Attachments:
Download this file (zaproszenie.pdf)zaproszenie.pdf[ ]415 kB

© 2019 Małopolski pociąg do kariery. Wszelkie prawa zastrzeżone.