• 12 424 07 38
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kierunek Kariera - Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie
Małopolska
Unia Europejska

Webinaria dla liderów lokalnych

9 lipca odbyło się drugie webinarium dla liderów lokalnych z Małopolski. Webinarium było dostępne na Facebooku, w grupie dyskusyjnej „Inspiracje dla lokalnych liderów (Małopolska)”. Grupa ta powstała z myślą o sołtysach i członkach Kół Gospodyń Wiejskich z Małopolski i służy wymianie wiedzy, doświadczeń i dostarczaniu informacji o nowych możliwościach w regionie, z których mogą skorzystać Małopolanie.

Tym razem tematem webinaru była jakość produktów i usług – przede wszystkim kiedy i jak jej wymagać oraz co zrobić, jeśli produkt lub usługa nie spełnią naszych oczekiwań. W trakcie trwania webinarium ogłosiliśmy dwa niewielkie konkursy – na najciekawsze pytanie i najbardziej interesującą propozycję tematu kolejnego webinaru.
Konkurs na najciekawsze pytanie wygrała Pani Małgorzata Madeja – sołtys sołectwa Zarzyce Wielkie w gminie Kalwaria Zebrzydowska, która od wielu lat współpracuje z nami w zakresie promowania projektu Kierunek Kariera. Pani Małgorzata jest także laureatką konkursu o tytuł Ambasadora Bilansu Kariery.
Temat „Ziołolecznictwo, uprawa ziół oraz wykorzystanie ziół i kwiatów w aromaterapii” zyskał największe uznanie w drugim konkursie. Propozycję tematu podała Pani Małgorzata Słonina,– Wiceprzewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich Ziemi Okulickiej w gminie Rzezawa, która również wspiera promocję projektu Kierunek Kariera.

Obie Panie otrzymały prezentowane podczas spotkania zestawy do herbaty „Herbatka lidera”.
Uczestnicy czwartkowego zdalnego  spotkania zaproponowali kilka ciekawych i bardzo ważnych tematów, które będziemy poruszać podczas kolejnych, cyklicznie realizowanych spotkań – również dla pomysłodawców wszystkich tematów zostaną przygotowane upominki. Na kolejne webinarium zapraszamy już w drugiej połowie sierpnia!

Wręczenie nagród   Wręczenie nagród
     
Wręczenie nagród   Wręczenie nagród

 

             

 


Zestawienie logotypów zawierające od lewej: znak Funduszy Europejskich z podpisem Program Regionalny, flaga Polski z podpisem Rzeczpospolita Polska, znak województwa małopolskiego z podpisem Małopolska oraz flaga Unii Europejskiej z podpisem Unia Europejska Europejski Fundusz Społeczny
© 2019 Małopolski pociąg do kariery. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Pociag do kariery

plac Na Stawach 1
30-107 Kraków
12 424 07 38
12 422 97 85
pociagdokariery@wup-krakow.pl
Godziny pracy: 8.00 - 17.00