• 12 424 07 38
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kierunek Kariera - Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie
Małopolska
Unia Europejska

Pracuj w Małopolsce II (II) 2021

Data wydania: 10-08-21
Liczba stron: 8

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym numerem Biuletynu WUP w Krakowie „Pracuj w Małopolsce", którego tematem przewodnim jest doradztwo zawodowe.

W rozmowie z Witoldem Kozłowskim, marszałkiem województwa małopolskiego poruszamy zagadnienia dotyczące działań samorządu w zakresie wsparcia mieszkańców na rynku pracy, uruchomienia w Oświęcimiu nowego Zespołu Zamiejscowego WUP w Krakowie oraz Terytorialnego Planu Sprawiedliwej Transformacji Małopolski Zachodniej.

W publikacji wiele uwagi poświęcamy doradztwu zawodowemu, usłudze realizowanej przez Centra Informacji i Planowania Kariery Zawodowej WUP w Krakowie oraz w powiatowych urzędach pracy w Małopolsce. Usługę doradztwa oceniają m.in. Małopolanie wskazując jej pozytywny wpływ na ich karierę oraz rozwój zawodowy.
 

Zapraszamy do lektury.

 
Poniżej w załączeniu zamieszczany wersję elektroniczną – „Pracuj w Małopolsce" (dostępny plik otworzy się w tym samym oknie).


© 2019 Małopolski pociąg do kariery. Wszelkie prawa zastrzeżone.