• 12 424 07 38
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kierunek Kariera - Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie
Małopolska
Unia Europejska

O projekcie

Dla kogo?

Dla osób mieszkających lub uczących się w Małopolsce, które mają mniej niż 30 lat, a także w ciągu ostatnich 12 miesięcy wróciły z zagranicy i aktualnie nie pracują lub wróciły do kraju w ciągu ostatnich 6 miesięcy i już podjęły pracę.

 

Co?

Bilans Kariery – usługa doradztwa zawodowego, podczas której wspólnie z doradcą określisz, co już potrafisz, czego dotychczas się nauczyłeś, co warto rozwijać i do czego masz predyspozycje. Dzięki temu zaplanujesz najlepszą dla siebie ścieżkę rozwoju i dalszego działania.

Konsultacje – pomogą Ci znaleźć źródło finansowania dla określonej w Bilansie Kariery ścieżki rozwoju i dalszego działania. Konsultant pomoże Ci znaleźć instytucję, w której możliwa będzie realizacja zaplanowanych działań.

Usługi specjalistyczne – doradztwo prawne, podatkowe, poradnictwo psychologiczne.

Tłumaczenia przysięgłe dokumentów obcojęzycznych.

Punkty Co-Workingu – miejsce, w którym uczestnik projektu może skorzystać  z komputera, dostępu do drukarki oraz skanera i opracować przy wsparciu doradcy CV, list motywacyjny, przygotować dokumenty aplikacyjne, wypełnić wnioski/formularze do innych instytucji/projektów itp.

Grupy mastermind – sesje wymiany doświadczeń i wiedzy, będące okazją do kreatywnej burzy mózgów i wspólnego szukania rozwiązań, a także motywacji i wzajemnego wsparcia.

 

Gdzie?

Doradcy i konsultanci dostępni są codziennie w następujących lokalizacjach:

  • WUP Kraków – plac Na Stawach 1, 30-107 Kraków;
  • Zespół Zamiejscowy WUP Kraków w Nowym Sączu – ul. Węgierska 146, 33-300 Nowy Sącz;
  • Zespół Zamiejscowy WUP Kraków w Tarnowie – al. Solidarności 5-9, 33-100 Tarnów.

 

Jak się zgłosić?

  1. Dokonaj wstępnej weryfikacji, czy to oferta dla Ciebie - link.
  2. Pobierz formularz zgłoszeniowy – wydrukuj go i wypełnij - link.
  3. Dostarcz formularz do wybranej siedziby WUP Kraków.
  4. Jeśli potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z rekruterem – telefon 12 619 84 57; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  5. Umów się na spotkanie z doradcą zawodowym poprzez kalendarz – link.

 

Biuro projektu "Wróć z POWERem!"

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie
plac Na Stawach 1, 30-107 Kraków
tel. 12 619 85 62, 12 619 85 61
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

"Wróć z POWERem!" - projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszy Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014 - 2020 


Zestawienie logotypów zawierające od lewej: znak Funduszy Europejskich z podpisem Program Regionalny, flaga Polski z podpisem Rzeczpospolita Polska, znak województwa małopolskiego z podpisem Małopolska oraz flaga Unii Europejskiej z podpisem Unia Europejska Europejski Fundusz Społeczny
© 2019 Małopolski pociąg do kariery. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Pociag do kariery

plac Na Stawach 1
30-107 Kraków
12 424 07 38
12 422 97 85
pociagdokariery@wup-krakow.pl
Godziny pracy: 8.00 - 17.00