• 12 424 07 38
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kierunek Kariera - Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie
Małopolska
Unia Europejska

O projekcie

Rekrutacja trwa cały czas!

 

Co proponujemy?

Bilans na start w Małopolsce – usługa doradztwa zawodowego, podczas której wspólnie z doradcą określisz, co już potrafisz, czego dotychczas się nauczyłeś, co warto rozwijać i do czego masz predyspozycje. Dzięki temu zaplanujesz najlepszą dla siebie ścieżkę rozwoju i dalszego działania.

Konsultacje – pomogą Ci znaleźć źródło finansowania dla określonej w Bilansie na start ścieżki rozwoju i dalszego działania. Konsultant pomoże Ci znaleźć instytucję, w której możliwa będzie realizacja zaplanowanych działań.

Usługi specjalistyczne – doradztwo prawne, podatkowe, poradnictwo psychologiczne.

Tłumaczenia przysięgłe dokumentów obcojęzycznych.

Punkty Co-Workingu – miejsce, w którym uczestnik projektu może skorzystać  z komputera, dostępu do drukarki oraz skanera i opracować przy wsparciu doradcy CV, list motywacyjny, przygotować dokumenty aplikacyjne, wypełnić wnioski/formularze do innych instytucji/projektów itp.

Grupy mastermind – sesje wymiany doświadczeń i wiedzy, będące okazją do kreatywnej burzy mózgów i wspólnego szukania rozwiązań, a także motywacji i wzajemnego wsparcia.

Wszystkie nasze usługi są bezpłatne!

 

Gdzie możesz się z nami spotkać?

Wszędzie! Podczas pandemii jesteśmy dostępni on-line. Wszystko załatwisz z domu 😊 Skontaktuj się z nami i umówimy się na spotkanie w wybranym przez Ciebie terminie.

 

Krok po kroku - Jak się zgłosić?

  1. Sprawdź, czy to oferta dla Ciebie - link
  2. Skontaktuj się z naszym konsultantem +48 500 573 931, +48 515 995 474, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zarezerwuj sobie w kalendarzu termin na spotkanie link
  3. Wspólnie z konsultantem ustalicie co dalej 😊

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest w formacie DOC i PDF

Możesz:

  • przesłać go do nas pocztą tradycyjną
  • dostarczyć elektronicznie, za pomocą platformy e-puap lub mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wystarczy, że podpiszesz go podpisem zaufanym lub kwalifikowanym.

 

Biuro projektu "Wróć z POWERem!"

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie
plac Na Stawach 1, 30-107 Kraków
tel. 12 619 85 62, 12 619 85 61
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

"Wróć z POWERem!" - projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszy Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014 - 2020 


Zestawienie logotypów zawierające od lewej: znak Funduszy Europejskich z podpisem Program Regionalny, flaga Polski z podpisem Rzeczpospolita Polska, znak województwa małopolskiego z podpisem Małopolska oraz flaga Unii Europejskiej z podpisem Unia Europejska Europejski Fundusz Społeczny
© 2019 Małopolski pociąg do kariery. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Pociag do kariery

plac Na Stawach 1
30-107 Kraków
12 424 07 38
12 422 97 85
pociagdokariery@wup-krakow.pl
Godziny pracy: 8.00 - 16.00